بهترین زبان برای یادگیری ماشینی چیست؟

ارسال پیامک رایگان !؟ واقعیت یا دروغ

خیلی از افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس رایگان و ارسال پیامک رایگان از طریق سامانه پیام کوتاه رایگان هستند. آیا شما تاکنون به این نکته دقت کرده‌اید که سرور سامانه ارسال پیامک ماهیانه چندین میلیون تومان هزینه دارد یا حقوق ماهیانه همه کارمندانی که برای پشتیبانی از شما در شرکت حضور دارند، چقدر است؟ کافیست شما حداقل حقوق پایه امسال برای یک کارمند را در اینترنت جستجو کنید تامتوجه شوید!

به تازگی خیلی از وبسایت های پیامکی برای جذب مخاطب اقدام به ایجاد پنل های پیامکی به ظاهر رایگان نموده اند که از این طریق اهداف خود را پیش ببرند. متاسفانه خیلی از افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند، به راحتی گول این پنل های رایگان را میخورند که در دراز مدت اثار این اشتباه در کسب و کارشان پیدا می شود.

ارسال پیامک انبوه سات اس ام اس
ارسال پیامک انبوه سات اس ام اس

معایب پیامک انبوه رایگان

شیوه کار این گونه پنل ها ابتا به این صورت است که پس از تثبیت مشتری و وفادار شدن ان اقدام به ارسال صورتحساب های نجومی میکنند و اغلب در تلاشند تا آن خدمات رایگان را جبران کنند و آنقدر هم حرفه ای عمل میکنند که مشتری را زیر عمل انجام شده قرار می دهند.

از دیگر اقدامات این پنل ها عدم پشتیبانی درست و بعضا اصلا پاسخگوی مشتریان نیستند که خب باید هم همچین انتظاری داشت.

دلیلی بر نقض عدم واقعیت پنل رایگان

همه ما میدانیم که هیچ چیز رایگانی در شرایط الان بی منظور و هدف نیست و با هزینه های گزافی که امروزه همه کسب و کار ها اعم از هزینه هاست و پشتیبانی و … دارند، مسلما رایگان بودن اینگونه خدمات دور از عقل و حرفه می باشد.

پیشنهاد پنل خوب

پیشنهاد ما استفاده از یک سامانه پیامکی معتبر و دارای پشتیبانی قوی میباشد که در حال حاضر سات اس ام اس بروز ترین سامانه پیامکی بدون پترن همراه با api اختصاصی این خدمات را به شما عزیزان با کمترین سود و بالاترین کیفیت ارائه میدهد.

دیدگاه‌ها

قوانین ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *